از حضور مهناز افشار در آرارات تا هیجان در سکوی تماشاگران

دیدار دوم تیم ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس در ورزشگاه آرارات با حضور جمعی از هواداران و مهناز افشار برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس در دومین دیدار دوستانه خود امروز (سه شنبه) به مصاف هم رفتند.

در این بازی که از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه آرارات آغاز شد ملی پوشان ایران با نتیجه دو بر یک شکست خوردند.

در این دیدار همچون بازی اول تماشاگران زیادی در ورزشگاه حضور نداشتند و باز هم کمتر از ۱۰۰ بانوی علاقمند به فوتبال برای تشویق تیم ملی به ورزشگاه آمده بودند.

سفیر بلاروس هم در ورزشگاه حضور داشت و بازی تیم کشورش را از نزدیک تماشا می‌کرد.
مهناز افشار بازیگر سینما هم از ابتدای بازی در ورزشگاه حضور داشت و همراه با سایر تماشاگران تیم را تشویق می‌کرد. او در پایان نیمه اول به رختکن تیم ملی رفت تا با ملی پوشان صحبت کند.

هواداران در اکثر دقایق بازی با هیجان تیم را تشویق می‌کردند و شعارهایی چون ” تیم تیم ایرانه یا علی مدد”، ” ایران بسه دیگه غیرتتو نشون بده ” و ” با روسری سختته، گرمته دمت گرم” را سر می‌دادند.

در پایان نیمه اول مهناز افشار در جمع خبرنگاران حاضر شد و در مورد حضور در ورزشگاه گفت: به عنوان یک زن این دغدغه را نسبت به سایر زن‌های جامعه ام دارم. اما وقتی نسبت به چیزی حساسیت دارم و مدعی هستم موظفم آن را اجرا کنم. نمی‌توانم صرفاً در فضاهای مجازی فعال باشم. وقتی در حمایت از بانوانمان مطلب می‌نویسم کمترین کار اجرایی کردن آن است. به همین دلیل خودم را موظف دانستم به ورزشگاه بیایم.

او در ادامه افزود: خیلی هیجان انگیز است. وقتی به تیم ملی نگاه می‌کنیم که در چه شرایطی بازی می‌کنند و اعتبار ایران را نگه می‌دارند، کمترین کار حضور در ورزشگاه و تشویق آنها است.

افشار در مورد بازی تیم ایران در نیمه اول گفت: به عنوان یک هوادار احساش کردم در نیمه اول بازیکنانمان مقداری پایشان از زمین سخت جدا می‌شد اما بعد از اینکه گل اول را دریافت کردیم، کار تیمی مان شکل گرفت و بازیکنان انگار پرواز کردند. تیم خیلی خوبی داریم اما به برنامه ریزی، اسپانسر و حمایت نیاز داریم.

به گزارش ایسنا، با وجود شکست تیم فوتبال بانوان ایران، در پایان بازی ملی‌پوشان به سمت تماشاگران آمدند و به شدت مورد تشویق قرار گرفتند.

انتهای پیام
https://www.isna.ir/news/97121407477/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *