استقرار ۵۸ گیت گذرنامه در مرز خسروی/کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی

استقرار ۵۸ گیت گذرنامه در مرز خسروی/کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از استقرار ۵۸ گیت گذرنامه در مرز خسروی و کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان از استقرار ۵۸ گیت گذرنامه در مرز خسروی خبر داد و اظهار داشت: استقرار این تعداد گیت برای کنترل مدارک و گذرنامه زائران به روان سازی و تسهیل عبور و مرور آنها کمک زیادی خواهد کرد و باعث می‌شود معطلی آنها به حداقل برسد.

وی افزود: همچنین توسط یگان ویژه انتظامی استان کرمانشاه، سه گیت کنترلی نیز برپا می‌شود تا به افزایش امنیت زائران کمک شده باشد.

سردار جاویدان یادآوری کرد: به زودی شاهد استقرار ایستگاه‌های بازرسی جهت کنترل و مدیریت تردد زائران در راستای تسهیل در آمد و رفت آنها نیز خواهیم بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از استقرار تیم‌های تخصصی از پلیس امنیت عمومی، آگاهی و مواد مخدر در مرز خسروی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران حضرت اباعبدالله (ع) خبر داد.

وی در ادامه به استقرار ۴۱ توقفگاه با کمک پلیس و همکاری سایر دستگاه‌ها در مسیر زائران اشاره کرد و گفت: در این اماکن خدمات لازم به زوار گرامی ارائه می‌شود.

سردار جاویدان، فعال سازی قرارگاه اربعین در مرز خسروی را از دیگر برنامه‌های در دست اجرا عنوان کرد و گفت: در این قرارگاه سفر زائران و ورود و خروج آنها مدیریت خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنانش به کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: این کار در راستای افزایش ضریب ایمنی زوار و کاهش تصادفات رانندگی با همکاری پلیس راه و راهور انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین توفیقی بزرگ و کم نظیر است که نصیب پلیس شده است، گفت: من و همه همکارانم در بخش‌های مختلف به این خدمتگزاری افتخار کرده و آن را سعادتی بزرگ برای خود می‌دانیم.

کد خبر 4714740

mehrnews.com/news/4714740

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *