انتخاب رشته کنکور با سپید

مشاوره تحصیلی تلفنی سپید

Image result for ‫دانشگاه‬‎

مشاوره تحصیلی سپید از سال 1390 فعالیت خود را بصورت گسترده در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز نموده است.

این مرکز مشاوره تحصیلی در زمینه های انتخاب رشته کنکور ، تکمیل ظرفیت کنکور ، برنامه ریزی کنکور ، برای تمامی مقاطع و همچین برای تمامی دانشگاه ها مانند آزاد ، سراسری ، پیام نور ، علمی کاربردی ، غیر انتفاعی – غیردولتی انجام می دهد. با توجه به اینکه در سال های اخیر رقابت برای رشته های پرطرفدار کنکور بسیار زیاد شده است به این دلیل انتخاب رشته کنکور ، تکمیل ظرفیت کنکور از اهمیا بسزایی برخوردا گشته است زیرا که یک انتخاب رشته درست و اصولی می تواند به طور کلی مسیر زندگی یک دانش آموز را عوض کند.

مشاوره تحصیلی تلفنی سپید و انتخاب رشته

مرکز مشاوره تحصیلی سپید با در دست داشتن اطلاعات و داده ها کنکورهای سال های قبل در تمامی مقاطع بطور کامل می تواند در انتخاب های داوطلب در   و تکمیل ظرفیت کنکور از طریق سایت های azmoon.org و sanjesh.org بسیار دقیق عمل نماید. بسیاری از داوطلبان از اهمیت انتخاب رشته کنکور و تکمیل ظرفیت کنکور غافل شده و فقط به آزمون جلسه کنکور تکیه می کنند که این کار باعث پشیمانی بعدی داوطلب می گردد.

انتخاب رشته بدون آگاهی و داشتن اطلاعات نیز می تواند انتخاب های بهتر داوطلب را از بین ببرد . مشاوره تحصیلی سپید با تجربه چندین ساله در زمینه انتخاب رشته کنکور و تکمیل ظرفیت کنکور می تواند انتخاب های بسیار دقیق برای قبولی در بهترین رشته ممکن را ارائه دهد.

معمولا در انتخاب رشته بسیاری از داوطلبان و والدین آن ها از افراد غیر وارد برای انتخاب رشته کنکور کمک می گیرند که سبب می شود انتخاب های درستی نداشته باشد و بدون توجه به رتبه های قبولی سال های قبل و عدم توجه به علاقه و آینده شغلی رشته ها اقدام به انتخاب رشته می نمایند که باعث می شود تمامی زحمات داوطلب از بین رود

داوطلبان و والدین عزیز برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی سپید می توانند از طریق تلفن ثابت از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل با شماره 9099071375 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *