فیس بوک برای کنترل بیشتر کاربران بر آنچه می بینند

Facebook CEO Mark Zuckerberg speaks at Facebook Inc's annual F8 developers conference in San Jose, Calif., on May 1, 2018.

فیس بوک در حال معرفی ویژگی جدیدی است که به شما امکان می دهد کاربران محتوای خود را در News Feed خود انتخاب کنند.

ویژگی جدید که روز چهارشنبه اعلام شد ، نوار فیلتر تغذیه نام دارد. کاربران به جای اینکه فقط به الگوریتم های فیس بوک برای تعیین آنچه می بینند متکی باشند ، اکنون می توانند بین مشاهده محتوای دارای الگوریتم رتبه بندی شده ، جدیدترین پست ها و به روزرسانی ها از دوستان و صفحات مورد علاقه خود که دنبال می کنند ، جابجا شوند.

در حالی که فیس بوک از قبل به کاربران امکان می دهد خبرهای خود را که براساس آخرین پست ها یا آنهایی که توسط دوستان برتر ایجاد شده است ، مشاهده کنند ، این گزینه ها در اعماق برنامه قرار دارند و یافتن آنها دشوار است. نوار فیلتر خوراک آنها را به راحتی آشکار می کند.

فیس بوک گفت این ویژگی از چهارشنبه برای کاربران اندروید ارائه می شود و “در هفته های آینده” در دسترس کاربران iOS قرار می گیرد.

توصیه شده

اخبار فناوری
به Decentraland ، جایی که NFT ها با یک دنیای مجازی ملاقات می کنند ، خوش آمدید

اخبار فناوری
به Decentraland ، جایی که NFT ها با یک دنیای مجازی ملاقات می کنند ، خوش آمدید
ویژگی جدید چهارشنبه در مقاله 5000 کلمه ای منتشر شد که توسط نیک کلگ ، معاون رئیس جمهور در امور جهانی و ارتباطات فیس بوک منتشر شد. عنوان این عنوان “شما و الگوریتم: دو نفر طول می کشد تا تانگو است” بود.

فیس بوک همچنین قصد دارد روش های بیشتری را به کاربران معرفی کند تا بفهمند چرا مطالب در فید آنها نمایش داده می شود. این شامل “چرا من این را می بینم؟” ویژگی ، که مشابه عملکردی است که به افراد اجازه می دهد ببینند چرا به آنها تبلیغ نشان داده می شود.

کلگ در این پست نوشت: علاوه بر این ، این شرکت از مراکز اطلاعاتی بیشتری رونمایی خواهد کرد تا به کاربران نشان دهد “اطلاعات معتبر در مناطقی که منافع اجتماعی مشخصی دارد.” در سال 2020 ، فیس بوک هاب هایی را معرفی کرد تا اطلاعات دقیق در مورد Covid-19 ، انتخابات 2020 ایالات متحده و تغییرات آب و هوایی را در اختیار کاربران قرار دهد. کلگ گفت که امسال یک مرکز عدالت نژادی در راه است.

https://www.nbcnews.com/tech/tech-news/facebook-give-users-control-see-rcna560

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *