دو قسمت SpongeBob SquarePants از Nickelodeon بیرون کشیده شده است

The \"Kwarantined Crab\" episode of the animated series \"SpongeBob SquarePants\" has been removed from Nickelodeon.

یک نماینده Nickelodeon روز چهارشنبه به NBC News گفت: یک قسمت “SpongeBob SquarePants” با موضوع ویروس در میان بیماری ویروس کرونا کشیده شده است ، در حالی که دیگری به دلیل مناسب نبودن داستان برای کودکان پخش شد.

دیوید بیتلر ، معاون اجرایی ارتباطات نیکلودئون ، گفت: “خرچنگ قرنطینه” به دلیل حساسیت های پیرامون همه گیری جهانی و واقعی پخش نمی شود.

قسمت 12 سریال در Krusty Krab ، رستوران فست فود محل کار باب اسفنجی تنظیم شده است. یک بازرس بهداشتی به کارمندان و مراجعه کنندگان می گوید که شخصی در آنجا “آنفلوانزای پوستی” دارد و همه را داخل قرنطینه می کند و این باعث وحشت می شود.

بیتلر گفت ، یک قسمت دیگر “Mid-Life Crustacean” از فصل 2018 پخش نشده است “پس از بازبینی استانداردها که در آن مشخص کردیم برخی از عناصر داستانی مناسب بچه ها نیستند.”

در آن قسمت ، رئیس SpongeBob ، آقای Krabs ، احساس پیری می کند و می خواهد یک شب با SpongeBob و بهترین دوستش پاتریک بیرون برود. شب عجیب با نفوذ سه گانه به خانه یک زن و سرقت لباس زیر او به پایان می رسد. این سه به سرعت توسط مارک خود گیر می شوند – که معلوم می شود مادر آقای کرابس است.

12 دوره اول نمایش اخیراً با سایر نمایش های کلاسیک Nickelodeon شروع به پخش جریانی کرد که ViacomCBS پلتفرم پخش خود را به نام + پارامونت تغییر نام داد. گنجاندن نمایش بچه های 1999 ، که مسلماً برای جذابیت بزرگسالان نیز نوشته شده بود ، در تبلیغات تبلیغاتی پارامونت + برجسته شد.

آمازون ویدئو که فصل های 1-6 را در خود جای داده است ، “Mid-Life Crustacean” را نیز کاهش داده است.

اخبار مربوط به این دو قسمت دنبال می شود که سایر مطالب اخیر کودکان دوباره مورد بازنگری قرار گرفته و توهین آمیز به نظر می رسد.

شش کتاب دکتر سوس به دلیل تصاویر نژادپرستانه و غیر حساس دیگر که دکتر Seuss Enterprises در اوایل این ماه گفته بود ، دیگر منتشر نخواهد شد.

در “و فکر کن که من آن را در خیابان مالبری دیدم” ، یک مرد سفید پوست با استفاده از شلاق بر روی یک مرد رنگی نشان داده شده است. در “اگر باغ وحش را بدویم” ، یک پسر سفید پوست اسلحه بزرگی را در حالی که روی سر سه مرد آسیایی ایستاده بود ، در دست دارد. در فیلم “If I Zoo Zoo” دو مرد از آفریقا حضور دارند که بدون پیراهن ، بدون کفش و دامن چمن پوشیده اند در حالی که حیوانات عجیب و غریب را در دست دارند.

و اوایل این هفته ، اسکولاستیک تصمیم خود را برای کشیدن رمان گرافیکی نویسنده “Captain Underpants” داو پیلکی در سال 2010 “ماجراهای اووک و گلوک: غارنشینان کونگ فو از آینده” اعلام کرد به دلیل تداوم “نژادپرستی منفعل”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *